Sarıyer'de bir grup CHP'li, ülkede değişim, geleceğe umutla bakmak, güçlendirilmiş parlamenter sistem, ülke ekonomisinin ayağa kalması, tarımın, üretimin, sanayinin canlanması için yeni bir iktidar vizyonuna ihtiyaç olduğunu düşünen kitleleri arttırmak için yoğun mesai harcıyor.

chp-sariyer-ali-ihsan-özdemir

Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Ali İhsan Özdemir önderliğinde "Hedef iktidar" sloganı ile alanda bir çok çalışan Sarıyerliler, mahalle toplantıları ile “Bir Oy Kılıçdaroğlu'na bir oy CHP'ye” çağrısı ile seçmenlerin parlamento çoğunluğunun önemine dikkat çekmeye devam diyorlar. 

Sarıyer’in birçok mahallesinde partili ve seçmenlerle bir araya gelen Ali İhsan Özdemir ve arkadaşları, gerçekleştirilen toplantılarda önemli ölçüde partileri adına sonuçlar aldıklarını belirtiyor. Adayları Kılıçdaroğlu için kimsenin bir tereddüt yaşamadığını belirten Özdemir, partileri adına da farklı düşüncelerde olan, başka partilere yönelenler ile yapılan toplantılarda önemli sonuçlar aldıklarını ve bunun sandıkta CHP adına olumlu yansıyacağını belirtti.

chp-sariyer-ali-ihsan-özdemir-5

Çalışmaların seçimin başlama saatine kadar devam edeceğini belirten Özdemir, seçim ve sandık güvenliği için de seçim günü alınması gereken her türlü önlem için partileri ile iletişim halinde olacaklarını dile getirdi.

chp-sariyer-ali-ihsan-özdemir-10