Sarıyer spor kulübü Haberleri

sarıyer spor kulübü haberleri ve güncel sarıyer spor kulübü gelişmeleri, sarıyer spor kulübü ile ilgili tüm video, sarıyer spor kulübü fotoğrafları ve sarıyer spor kulübü haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SPOR

Sarıyer’in her koşulda başarılı olmasını gerektiğini dile getiren Erbaş’ın kaleme aldığı yazısını sizlerle paylaşıyoruz.

SPOR

2. Lig Kırmızı Grup'ta geçtiğimiz hafta Maltepe Stadı’nda oynanan Sarıyer-Amedspor maçından çıkan kötü ve küfürlü tezahüratlara PFDK'dan ağır ceza!

SPOR

Beşiktaş, 22 yaşındaki kanat oyuncusu Oğuzhan Akgün'ün sezon sonuna kadar Sarıyer'e kiralandığını duyurdu.

SPOR

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen Tarık Çamdal'ın yeni adresi Sarıyer oldu.

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve İş İnsanı Reşat Cevahir 30Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

SPOR

Kısa bir süre Sarıyer Spor Kulübü Başkanlığı seçilen Ercan Çamırcı’ya hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü yeni sezon öncesi Teknik direktör arayışına Cüneyt Dumlupınar ile son buldu.

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü'nde geçtiğimiz dönemlerden kalan SGK, Vergi yapılandırma borçları Onursal Başkan Saffet Akkoyun tarafından ödendi.

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü’nün yeni Başkanı Ercan Çamırcı, başkanlığında ilk yönetim kurulu toplantısını yapacak. Toplantıda görev dağılımı yapılması bekleniyor.

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü’’nün Onursal Başkan Saffet Akkoyun, geçtiğimiz sezon stadyum kira borçlarını ödeyerek 3 puan silinmesinin önüne geçti.

SPOR

Osman Yıldırım, yakın ir tarihte gerçekleşmesi beklenen Olağanüstü Kongre öncesinde Sarıyer’in önde gelen tüm isimlerine “birleşin” çağrısında bulundu.

SPOR

Sarıyer’in başarısı için yeni bir yönetim oluşturma çabasına giren Sertaç Güven ve ekibi kongre öncesi adaylıktan çekildiklerini Sarıyer Posta ile...