Sarıyer spor kulübü Haberleri

sarıyer spor kulübü haberleri ve güncel sarıyer spor kulübü gelişmeleri, sarıyer spor kulübü ile ilgili tüm video, sarıyer spor kulübü fotoğrafları ve sarıyer spor kulübü haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SPOR

Sarıyer MHP İlçe Başkanı Dursun Karabacak, Sarıyer Spor Kulübü’e yapılan haksızlıklara dair bir açıklama yaparak, "Sevadamız Sarıyer" dedi.

SPOR

Sarıyer’in 60 yıllık cefakar taraftarı Mustafa Erbaş, duygu ve düşüncelerini belirten yazıyı Sarıyer Posta ile paylaştı.

SPOR

Gençlik Spor Bakanlığı tarafından yenilenen Yusuf Ziya Öniş Stadı, 10 aylık sürenin ardından yeniden taraftarı ile buluştu.

SPOR

Sarıyer Kulübü Başkanı Ercan Çamırcı, Sarıyerlileri pazar günü oynanacak olan Sarıyer - Derince maçına davet etti.

SPOR

TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele Sarıyer’in antreman yaptığı Zekeriyaköy Tesisleri, Sarıyer Spor Kulübü tarafında bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

SİYASET

Sarıyer'in futbol mabedi, Yusuf Ziya Öniş Stadı'nın modern bir tribün ve futbol oynamaya uygun zemin yapılanması konusunda sona gelindi.

SPOR

TFF İcra Kurulu ve Amatör İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, UEFA Gençlik ve Amatör Futbol Komitesi üyeliğine atandı. 

SPOR

Saffet Akkoyun, "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85’nci yıldönümünde rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum."

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü’nde kısa sürede görevine son verilen Cüneyt Dumlupınar’ın ardından yeni teknik direktör Soner Tolungüç oldu.

SPOR

Interline Yönetim Kurulu Başkanı Kanat, "Sarıyerimizin geleceği olan altyapı futbolcuların yetişmesinde geçiyor" dedi

SPOR

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na konuşan Başkan Çamırcı, hedeflerini anlattı.

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ercan Çamırcı ve Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar, basın mensuplarıyla bir araya geldi.