Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ercan Çamırcı ve Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar kulüp tesislerinde basın mensupları ile bir araya geldi.

Basın toplantısının ardından Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na konuşan Başkan Çamırcı, geçmişteki başarıların yanı sıra, geleceğe yönelik planlarını ve hedeflerini anlattı.

Kulübün köklü tarihine değinen Başkan Çamırcı, "1940'da yılında kurulan ve Türk futbolunda adına önemli başarılara imza attı. Sarıyer Spor Kulübü’nün yaşadığı tüm zorluklara rağmen, her zaman üst turları hedefliyoruz." şeklinde konuştu.

sariyer-spor-kulübü-alt-yapı

SPORA TEŞVİK ETMEK BAŞLICA AMACIMIZ”

Geleceğin futbolcularını yetiştirmek adına altyapıya büyük önem verdiklerini belirten Çamırcı, "8 yaş grubundan itibaren genç yetenekleri aramızda görmek istiyoruz. Spor, çocuklarımızı olumsuz alışkanlıklardan uzak tutmanın en etkili yoludur. Gençlerimizi telefon ve sosyal medya bağımlılığından kurtarmak, onları spora teşvik etmek başlıca amacımız" dedi.

“SADECE FUTBOL DEĞİL SOSYAL BİR KULÜP OLMAK İSTİYORUZ”

Sarıyer Spor Kulübü’nün tüm genç yeteneklere kapısının açık olduğunu belirterek, “Yeni sezona girdiğimiz yakın süreçte, kulüp yeni yönetim kadrosu ve sosyal aktivitelerle sadece bir futbol kulübü değil, her yönü ile sosyal bir kulüp olmak istiyoruz. Bu anlamda hem sporcularına hem de ailelerine daha fazla katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Kadın futbol ve basketbol takımı kurma hedefimiz var. Bu alanda altyapı çalışmalarımız devam ediyor." ifadelerini kullandı.

Editör: Levent Pehlivanoğlu