Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve İş İnsanı Lokman Kanat’ın sahibi olduğu Intraline İlaç şirketi, Sarıyer altyapı oyuncuları ve hocalarının giyeceği formalara göğüs sponsoru oldu.

lokman-kanat-intraline-calismalar-5Altyapıya Forma ve Kamp malzeme desteği vererek sponsor olan Interline Yönetim Kurulu Başkanı Kanat, Sarıyerimizin geleceği olan altyapı futbolcuların yetişmesinde ellerinden gelen desteği vermeye çalıştıklarını ve bundan da onur duyduklarını belirterek desteklerinin devam edeceğini ifade etti.

Forma sponsorluğunun ve kamp malzeme desteğinin yanı sıra sporcu sağlığı için gerekli malzeme ve ilaç teminini de karşılayan Intraline Pharma Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Kanat, mevcut altyapı hocalarının geçmiş yönetimine ait tüm alacaklarının da karşılandığını belirtti.

Sarıyer Spor’da As başkan olarak görev U-17 Elit B kategorisinde yer alan Sarıyer’in deplasmana çıkacağı Rizespor maçı öncesine öncesinde genç sporcular ile yemekte bir araya geldi ve, kötü gidişe bir son vermek adına moral yemeği yenildi.

lokman-kanat-intraline-calismalar-4

Editör: Levent Pehlivanoğlu