Sarıyer Spor Kulübü’nün efsane kaptanı Osman Yıldırım, yakın ir tarihte gerçekleşmesi beklenen Olağanüstü Kongre öncesinde Sarıyer’in önde gelen tüm isimlerine “birleşin” çağrısında bulundu.

Sarıyer Spor Kulübü’nün efsane futbolcularından, alt yapıdan yetişen, Beyaz Martılar ile Balkan Kupası’nı kazanan, milli futbolcu, Sarıyer Spor Kulübü’nde yöneticilik ve antrenörlük görevlerinde bulunmuş olan Divan Kurulu Üyesi Osman Yıldırım, zor günler geçiren Sarıyer Spor Kulübü için çok üzgün olduğunu ifade etti ve mevcut duruma kayıtsız kalmayarak önemli bir çağrıda bulundu.

“SARIYER İÇİN BİRLEŞELİM”

Yıldırım, “Kulübün bu sıkıntıdan kurtarılması adına başkanlık için Ahmet Derviş Çetin’in etrafında birleşilmelidir. Çünkü Sarıyer Spor Kulübü, Sarıyer’in sosyal yaşamı açısından büyük bir önem taşımaktadır. Yaşanan bu olumsuz tablo da, Sarıyer’in sosyal yaşamını etkilemektedir. Bu durumun bir an evvel düzeltilmesi gerekir. Onun için buradan Onursal Başkanlar Erdal Aksoy’a ve Saffet Akkoyun’a, Sarıyer Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Genç’e, Sayın Salih Bayraktar’a, Kaymakamımız Ömer Kalaylı’ya, İlçe Emniyet Müdürümüz Koray Şensoy’a, Bölge Milletvekillerimize ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez’e Ahmet Derviş Çetin’in etrafında birleşmeleri çağrısında bulunuyorum. Kendisi Sarıyer’in sevilen, saygın insanlarındandır. Bütün gruplarla çok rahat iletişime geçebilecek biridir. Ahmet Derviş Çetin’in yapılacak Sarıyer Spor Kulübü Olağanüstü Kongresi’nde başkan seçilebilmesi, kulübümüzün bu buhranlı süreçten kurtarılabilmesi adına üstüme düşen tüm sorumluluğu gönüllük esasıyla yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın.” açıklamasında bulundu.