Sarıyer spor kulübü Haberleri

sarıyer spor kulübü haberleri ve güncel sarıyer spor kulübü gelişmeleri, sarıyer spor kulübü ile ilgili tüm video, sarıyer spor kulübü fotoğrafları ve sarıyer spor kulübü haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SPOR

Uskumruköy Spor Kulübü Başkanı Milli futbolcu Yaşar Elmas, vefalı bir davranışta bulunarak, “Sarıyer’e 1 yıl boyunca ücretsiz hocalık yapabilirim” dedi.

SPOR

sarıyer Sarıyer Spor Kulübü Onursal Başkanı Saffet Akkoyun, Sarıyer’in yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek önemli açıklamalarda bulundu.spor kulübü

SPOR

Pazarspor'da yeniden başkanlığa seçilen Hüseyin Yangın’nın listesinde, geçmiş dönemde Sarıyer Spor Kulübü’nde yöneticilik yapmış Cengiz Tabak’ta yer aldı.

SPOR

Sarıyer’in sevilen tribün lideri Ali Osman Delihasan, Sarıyer Spor Kulübü’nün 9 temmuz’da yapacağı Olağanüstü kongre öncesi basın açıklamasında bulundu.

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü Onursal Başkanı Saffet Akkoyun, son günlerde Sarıyer Spor Kulübü’nde yaşanan gelişmelere dikkat çekerek bir basın açıklamasında bulundu.

SPOR

Yılan hikayesine dönen ve kamuoyunda büyük kaos yaratan Sarıyer Spor Kulübü’nde sular durulmuyor.

SPOR

Sarıyer gündemini aylardır meşgul eden Sarıyer Spor Kulübü’nde neler oluyor?

YAŞAM

Sarıyer’in sevilen araştırmacı yazarı ve Sarıyer Eski Spor Kulübü Başkanı ve ilçenin sevilen ismi İbrahim Balcı 90 yaşında  vefat etti.

SPOR

Son günlerde Sarıyer’in gündemini meşgul eden Sarıyer Spor Kulübü için arka arkaya yapılan açıklamalar bitmiyor!

SPOR

Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ali Genç ve beraberinde bulunan yönetim kurulunun yaptığı basın açıklaması sonrası Saffet Akkoyun’dan büyük tepki geldi.

SPOR

Son zamanlarda kötü günler geçiren Sarıyer Spor Kulübü için bir araya gelen Sarıyer sevdalıları, Sarıyerliler Derneği’nin ev sahipliğinde bir araya...

SPOR

Yeni sezon hazırlıklarını şimdiden yapmaya başlayan Sarıyer, U 17 ve U19’dan 7 futbolcuyu profesyonel yaptı.