MEHMET KUBAT Haberleri

MEHMET KUBAT haberleri ve güncel MEHMET KUBAT gelişmeleri, MEHMET KUBAT ile ilgili tüm video, MEHMET KUBAT fotoğrafları ve MEHMET KUBAT haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, Anneler Günü nedeniyle anlamlı bir mesaj yayımladı.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, yerel seçimlere ilişkin Sarıyer Posta'ya değerlendirmede bulundu.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, Sarıyer Belediye Başkanlığı seçimi ile ilgili  anketlere tepki gösterdi; "Ciddiye almıyoruz"

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, yerel basın mensuplarıyla buluştu.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu'yu CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı'na gelişinde partililer büyük coşkuyla karşıladı.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, ilk ropörtajını Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent...

SİYASET

Mehmet Kubat; “Sarıyer ilçemizdeki 16 belediye başkan aday adayımız da birbirinden değerlidir. Bizler tüm aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz."

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, yeni yıl mesajı yayımladı. 

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, 12 şehidin ardından, partisine mensup 81 il ve ilçe örgütüyle eş zamanlı olarak basın...

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat ve ilçe yönetimi, Büyükdere Pileki Restaurant’ta Sarıyer’in yerel basın mensuplarıyla bir araya...

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, aday adaylığı başvuruların tamamlanmasının ardından Sarıyer Posta’ya konuştu.