CHP Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, ilk ropörtajını Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na verdi. Aksu; “Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını Sarıyer’de 4. kez dalgalandıracağız ve daha yüksek bir oy ile seçimi kazanacağız" dedi.

CHP Maslak Seçim Koordinasyon Merkezi’nde Sarıyer Posta’nın canlı yayın konuğu olan CHP Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Oktay Aksu ve CHP İlçe Başkanı Mehmet Kubat ve CHP Sarıyer Koordinasyon Merkezi (SKM) Sorumlusu Hüseyin Coşkun ile yerel seçimler üzerine ropörtaj gerçekleştirdik

Başkan adaylık sürecinin çok uzunsürmesine karşın çalışmalara başladıklarını dile getiren Aksu, “Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını Sarıyer’de 4. kez daha yüksek bir oy ile devam ettireceğiz. Hazırız. Aday adaylığı sürecinde kendisini ortaya koyan arkadaşlarla da görüşüyoruz. Seçim koordinasyon merkezimizin bütün koordinatörlüğünü Hüseyin Coşkun Yönetiminde yürüteceğiz. Bütün bu süreç ilçe başkanımız üzerinden yürüyor. Birlik ve beraberlik içerisinde seçimlere gireceğiz” Diyerek sözü Hüseyin Coşkun’a bıraktı.

B803Ef2C 5D7F 4189 96Ea 6D62Da0Af20C

“ÇOK TECRÜBELİ BİR HALKIMIZ VAR”

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin sorumlusu Hüseyin Coşkun ise, “Aday adaylığı sürecinde 16 aday da atama yöntemi ile ihraç edildi. Aday adaylarda atama yöntemiyle aday belirleneceğini bilerek bu yola çıktı. Genel merkezimizin ve parti büyüklerimizin aldığı kararla Oktay Aksu başkan adayı olarak göreve getirildi. Deneyimimiz var. Türkiye de ortalama 1 buçuk yılda bir seçim oluyor. Halk da seçimin ne olduğunu biliyor. Çok tecrübeli bir halkımız var. Halkımızın tercihlerine saygı duyacağız. Sarıyer’de hayata geçireceğimiz projelerin bir an önce gerçekleşmesini sabırsızlıkla bekliyoruz” Dedi.

“TÜM SARIYERLİLERİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ”

 “Biz Türk halkı olarak seçimlere yabancı değiliz. Son bir yıl içerisinde yapacağımız 3. Seçim. Daha yeni seçimden çıktık” diyen CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, “CHP olarak tüm hazırlıklarımızı yaptık. Seçim irtibat bürolarımızı, afişlerimizi, bayraklarımızı, her şeyi hazır hale getirdik. Çok güçlü bir kadromuz var. Diğer adaylaşamayan aday adaylarımızın da birçoğu bize destek vereceğini söyledi. Biz siyasi görüşü ne olursa olsun tüm Sarıyerlilerin desteğini bekliyoruz” Şeklinde konuştu.