CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Kubat, Anneler Günü nedeniyle anlamlı bir mesaj yayımladı. Kubat, " “Annelerimizin bizlere olan sevgisi ve desteği, hayatımızın her anında bizimle birliktedir. Onların emeklerini ve fedakarlıklarını hiçbir şekilde ödeyemeyiz, ancak sevgimizi ve minnettarlığımızı her zaman gösterebiliriz."

Başkan Kubat mesajında şu ifadelere yerdi. “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün açtığı yolda ve bilimin ışığında yetiştirdikleri nesiller ile aydınlık geleceğimizi şekillendiren tüm annelerimize minnettarız. Onların şefkati ve rehberliğiyle büyüyen nesiller, ülkemizin daha da aydınlık yarınlara ilerlemesine vesile olacaktır.

Sonsuz sevgisini ve sabrını büyük bir cömertlikle sunan, bizi bizden iyi tanıyan, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan tüm annelerimize ve anne adaylarımıza sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum. Bizlere sevgiyi ve sevmeyi öğreten annelerimizin Anneler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor hiçbir ananın gözünde yaş olmadığı, tüm annelerimize bir günü değil her günü mutlu sağlıklı, huzurlu ömürler diliyorum.”