Ibb Haberleri

ibb haberleri ve güncel ibb gelişmeleri, ibb ile ilgili tüm video, ibb fotoğrafları ve ibb haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Belediyesi kendi mülkiyetinde olan Zekeriyaköy ve Uskumruköy'de bulunan parsellerini satışa çıkardı.

SİYASET

İBB’ye ait olan Pınar ve Rumelihisarı mahallelerindeki arsaların, sadece üzerinde binası olan hak sahiplerine satılması uygun görülmüştü.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın da desteklediği yeni il başkanı Özgür Çelik’in listesinde Sarıyer’den 9 isim yer aldı.

SİYASET

Başkan İbrahim Temur; ” İYİ Parti Sarıyer’de mutlaka bir belediye başkan adayı çıkaracak” diyerek Sarıyerlilere önemli mesajlar verdi.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, “Bu bölgede 18. madde uygulaması olmadan tapusu olmayan kişilerin sorunu çözülemez."

SİYASET

Hüseyin Coşkun, "Sarıyer halkına verilen sözlerin takipçisiyiz. Bu takibimiz sonucunda önemli gelişmeler oldu. Fakat mevcut belediye yönetiminin tutarsızlığı sebebiyle ilerleme...

SİYASET

Sarıyer ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyerliler için yapılan birbirinden değerli çalışmalara her gün bir yenisini daha ekliyor.

SİYASET

“Güçlü örgüt, emek ve birlik” sloganıyla yola çıkan M. Volkan Yıldız, CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

SİYASET

 İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Kent Ormanı’nın burnunun ucunda yer alan mülkiyetindeki araziye otel yaptırmak için harekete geçti.

SİYASET

Muhtarı Ali Yazıcı, Büyükdere Mahallesi’nden başlayarak Sarıyer Merkez’e kadar uzanan sahil şeridinde eskiyen bankların değiştirilmesini sağladı.

YAŞAM

Sertab Erener’in öncülüğünde Kahramanmaraş’tan İBB’nin Kısırkaya Sahipsiz Hayvan Bakımevi’ne getirilen depremzede köpekler sahiplenilmeyi bekliyor.

SİYASET

Emirgan, Reşitpaşa ve Fatih Sultan Mehmet Mahallelerine komşu olan Baltalimanı’nda, İBB, Yaşam Vadisi projesi kapsamında kapsamında çalışmalar devam ediyor.