Emirgan Haberleri

emirgan haberleri ve güncel emirgan gelişmeleri, emirgan ile ilgili tüm video, emirgan fotoğrafları ve emirgan haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Ekrem İmamoğlu, İstanbulluların şehir kalabalığından uzaklaşıp rahat bir nefes alabilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar yaratmaya devam ediyor.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer'de güneşli ve rüzgarlı havada İstanbul Boğazı'na olta atan amatör balıkçılar, istavrit bolluğu yaşadı.

SİYASET

Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı olan Muharrem Yavuz, 2 dönemdir görev yaptığı Emirgan Mahallesi’nde adaylık çalışmalarını sürdürüyor.

SİYASET

Hüseyin Coşkun, boğazın incisi Sarıyer’de belediyeye ait bir tek sosyal tesis olmadığını söyleyerek, “Bu durumun hiçbir mantıklı açıklaması olmaz"

SİYASET

Sarıyer’in mahalle muhtarları görevden ayrılan mesteklaşlarına veda amacıyla Güzel Yer Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

SPOR

Uslu, 1.Amatör ligde Sarıyer'i temsil eden 7 takımımızın mevcut durumları ile geleceklerine dair görüşleri değerlendirdi. 

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği üyeleri tapu hakkı için belediye binasının önünde toplanarak başkana sözünü tutmasını istediler.

YAŞAM

Sarıyer Emirgan Sahili'nde balık tuttukları esnada mayına benzer bir cisim gören vatandaşların ihbarı üzerine ekipler harekete geçti.

SİYASET

TKP Sarıyer İlçe Örgütü, Emirgan Korusu’nda MYK Üyesi Serap Emir katılımıyla piknik gerçekleştirdi.

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Yavuz ve muhtarlarının katılımıyla Sarıyer Emniyet Müdürü Koray Şensoy ziyaret edildi.

SİYASET

Emirgan, Reşitpaşa ve Fatih Sultan Mehmet Mahallelerine komşu olan Baltalimanı’nda, İBB, Yaşam Vadisi projesi kapsamında kapsamında çalışmalar devam ediyor.

YAŞAM

Emirgan'da bir inşaatta çalışan işçi, yaklaşık 3 metre yükseklikten aşağıya düşerek inşaat demirine saplandı.