Ay yapımı dizisi olan Aile dizisi farklı senaryosu ile çok konuşuluyor. BaşrolleriSerenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ paylaşıyor.

Ay yapımı dizisi olan Aile dizisi farklı senaryosu ile çok konuşuluyor. Başrolleri Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ paylaşıyor. Show TV’de yayınlanan dizinin Salı günü 4. Bölümü yayınlanacak.

Senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı, yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği dizi her hafta merakla bekleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya çok iyi bir oyuncu rollerini adeta yaşıyorlar.

Aile dizisi oyuncuları

Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer eşlik ediyor. Kıvanç Tatlıtuğu Aslan karakteri ile Serenay Sarıkaya’yı Devin karakteri ile görüyoruz.

AİLE DİZİSİ KONUSU

Psikolog Devin ve Aslan’ın yolları İzmir uçağında kesişir. Devin de kız kardeşinin başını soktuğuyeni bir belayı halletmek üzere İzmir’e gitmektedir. 

Varlıklı bir aile olan Soykanların başına geçen Aslan Soykan geçer, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devinle tanışmasıyla aile içinde dengeler değişecek. Aslan ve Devin birbirlerine âşık oldular. Şu anda evlilik kararı aldılar. Bakalım dizinin 4.bölümünde bizi neler bekliyor. İzleyip görelim.

Aile

  • Atay Barburoğlu