Seçim çalışmalarını Sarıyer’de sürdüren İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Ferahevler’de Merve Kaymak ve Barış Tekeş çiftinin nikah şahitliği yaptı.

2023-05-03_18-51-01

Nikah cüzdanını geline teslim eden Soylu, Güzel bir mutluluğa, bizler resmi şahitleriz. Sizlerde fahri şahitler olarak, hep beraber mutlu bir şekilde şehadetlik ettik. Aynı zamanda sayın cumhurbaşkanımızın da sözünü asla unutmayın. Bu cüzdan ikinizden birisinde. Biz Müslümanız, öteki dünyada neyi murad ediyoruz, cenneti. Bizim inancımız, bizim dinimiz cenneti kimin ayaklarının altına verdi Bizim dinimiz işi baştan tayin etti ve tasdik etti. Bu cüzdan senin hakkın. Biz bu cüzdanı sana teslim edeceğiz. Aynı zamanda, çocukların yetişmesi de sana teslim edeceğiz. Aynı zamanda sabrı sana teslim edeceğiz. Aynı zamanda Barış'ı sana teslim edeceğiz diye konuştu.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Gelin arabası olmak TOGG'a çok yakıştı.” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Gelin arabası olmak TOGG'a çok yakıştı. Sarıyer Ferahevler Mahallesi'nde Merve ve Barış evlatlarımızın mutluluklarına şahit olduk.” ifadelerine yer verdi.

süleyman-soylu-togg-gelin-arabası