Ferahevler Haberleri

ferahevler haberleri ve güncel ferahevler gelişmeleri, ferahevler ile ilgili tüm video, ferahevler fotoğrafları ve ferahevler haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer Belediye Başkanı Adayı Mustafa Oktay Aksu, KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt ile Ferahevler Mahallesi komşularıyla bir...

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, seçim çalışmaları çerçevesinde Ferahevler Pazarı'a giderek pazarcı esnafını ziyaret etti.

SPOR

Uslu, 1.Amatör ligde Sarıyer'i temsil eden 7 takımımızın mevcut durumları ile geleceklerine dair görüşleri değerlendirdi. 

SİYASET

CHP İstanbul İl Başkanı seçilen Özgür Çelik, Ferahevler’de bulunan Sarıyer İlçe Seçim Kurulu'ndan mazbatasını alarak göreve başladı.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, “Bu bölgede 18. madde uygulaması olmadan tapusu olmayan kişilerin sorunu çözülemez."

SON DAKİKA HABERİ

Ferahevler Mahallesi’nde 2 katlı metruk binanın çatısında yangın çıktı. İtfaiye ekipleri çıkan yangını yaklaşık yarım saat süren çalışmanın sonucunda söndürdü.

SİYASET

İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Ferahevler’de Merve Kaymak ve Barış Tekeş çiftinin nikah...

SİYASET

Seçim çalışmaları kapsamında Ferahevler’de vatandaşlar ile bir araya gelen İçişleri Bakanı ve AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman...

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısı ile Ferahevler’de bulunan personelle bir araya geldi.

GÜNDEM

Sarıyer Seçim Müdürlüğü, Büyükdere’deki yerinden Bahçeköy Kapalı Spor Salonu’na taşındı.