Teknede doğum günü kutlamak için havaların ısınmasını bekleyenlerin gözü aydın. Nisan ayına girilmesiyle birlikte yavaş yavaş ısınmaya başlayan havalar özel günlerini teknede kutlamak isteyenleri hareketi geçirdi. Sevgilileri ya da eşleriyle teknede 2 kişilik romantik bir ortamda doğum günü kutlamak ya da arkadaşlarının da katılım sağlayacağı kalabalık parti daveti vermek isteyenler boğazdaki kiralık teknelere yoğun talep gösteriyor. Bu bağlamda hiçbir kötü sürprizle karşılaşmadan kusursuz bir organizasyon düzenlemek isteyenlere 20 yıldır İstanbul Boğazındaki teknelerde doğum günü kutlaması ve parti organizasyonları düzenleyen yatkiralama.net şirketini tavsiye edebiliriz.

ROMANTİK KUTLAMA VE PARTİ DAVETLERİ

Teknede doğum günü kutlaması sayesinde eşiniz ya da sevgilinizle sadece size özel romantik şekilde süslenmiş masada kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği yerken İstanbul Boğazının büyüleyici manzarasının keyfini çıkabileceğiniz gibi aileniz ve yakın arkadaşlarınızın da katılım sağlayacağı kalabalık bir parti daveti de verebilirsiniz. Firmadan menü hizmeti alınma mecburiyeti olmadığından arzu edenler sadece tekne kiralama hizmeti alıp kendi yiyecek ve içeceklerini yanında getirebilir ya da kendi istedikleri bir restorandan ya da catering firmasından destek alabilirler. Hava karardıktan sonra akşam saatlerinde yapılan organizasyonlara lazer gösterisi dahil edilirse doğum günü kutlama anında söylenmek istenen sözler boğaz köprüsünün altına kuvvetli lazer ışıklarıyla beraber yazdırılabilir. Lazerle doğum günü kutlaması için kelime limiti yoktur, istediğiniz kadar uzun cümleleri kayan yazı şeklinde boğaz köprüsüne yazdırabiliyorsunuz. Lazer gösterisi de dahil olmak üzere baştan sona tüm organizasyonun video ve fotoğraf çekimleri amatör şekilde cep telefonları ile ücretsiz olarak yapılıyor ancak arzu edenler ekstra ücret ödeyerek profesyonel fotoğrafçı da çağırabiliyorlar. Hatta kendi fotoğrafçısını yanında getirmek isteyenler için de firma hiçbir engel çıkarmıyor.

KİŞİYE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ PAKETLERİ

Teknede doğum günü fiyatları 2 saatlik tekne kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süsleme ve lazer gösterisi için 12.000 TL'den başlıyor. Kendinize özel farklı hizmetleri içeren bir organizasyon paketi hazırlamak isterseniz teknede doğum günü sayfasına giriş yapabilirsiniz. Yanlış okumadınız: fiyat teklifi almak için kimseyi aramanız ya da e-mail göndermeniz gerekmiyor çünkü teknede doğum günü organizasyonları hakkında fiyatlar başta olmak üzere merak ettiğiniz her şey sitede mevcut. Sitenin ana sayfası ve kiralık teknelerin detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracından kişi sayınızı, kiralama sürenizi, menü ve ekstra hizmet taleplerinizi işaretleterek anında fiyat teklifi alabiliyorsunuz. Yaz aylarındaki tekne kiralama talep yoğunluğunu da göz ardı etmeden rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Tekne rezervasyonu için atmanız gereken ilk adım firmaya %50 oranında kaparo ödemesi göndermektir. Kaparo almadıkları sürece rezervasyon yapılmıyor.