Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle mesajım yayımladı.

Pehlivanoğlu bayram mesajında şu ifadelere yer verdi. “Manevi huzurla idrak ettiğimiz, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki ve gönlümüzdeki sevgiyle paylaştığımız bir ayı tamamlayıp Ramazan Bayramına ulaşmış bulunmaktayız.

Bayramlar, her yıl gelip geçen ve sıradan günler olmaktan öte, mutlulukların paylaşıldığı, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaştığı, dargınlık ve kırgınlıkların giderildiği, gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan hepimiz için büyük anlam taşıyan müstesna günlerdir.

İnsanları birleştiren, yürekleri bütünleştiren gücü olan bayramlarda, yardımlaşma ve dayanışmanın önemini hatırlayarak, ihtiyaç içinde bulunan yardıma muhtaç insanlarımızı ziyaret etmeli, gönüllerini alarak ihtiyaçlarını gidermeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle; tüm İslam âleminin ve Sarıyerlilerin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor, bayramın tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.