Cumhur ittifakı Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, Sarıyer Ayazağa Mahallesi'nde esnaf ve Ülkü Ocakları'nı ziyaret ettiler, Ayazağaspor'un galibiyet sevincine soyunma odasında ortak oldular.

Cumhur ittifakı Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, önce Ayazağaspor'un maçına gittiler, ardından, Ayazağa Mahallesi'nde esnaf ve Ülkü Ocakları'nı ziyaret ettiler.

Ayazağaspor, kendi evinde konuk ettiği Çekmeköy'ü 3-0 mağlup ederek galibiyet serisini sürdürdü. Maçın ardından futbolcular, maçı izlemeye gelen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ve AK Parti İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu ile birlikte galibiyet pozu verdi.

565F980D E7A2 4897 801A 493Fe2893A8B

Ziyaret kapsamında Coşkun, Soylu ve Kurşun, Ayazağa Caddesi üzerinde bulunan esnafı gezerek hem sohbet ettiler ve sorunlarını yerinde dinlediler. Özellikle Ayazağa'da başlatılan emsal teşkil edecek olan kentsel dönüşümden duydukları memnuniyeti ifade eden Ayazağa Esnafı, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, talep ve önerilerini paylaştılar.

Esnaf ziyaretinin ardından Ayazağa Ülkü Ocakları'nı ziyaret ederek ülkücülerle bir araya gelen Cumhur ittifakı mensupları, güncel gelişmeler ve Sarıyer'in geleceği hakkında sohbet ettiler.

A1572396 D759 40A1 Bddb A5D557854Eb1

Coşkun, ziyaretlerle ilgili açıklamasında, "Ayazağalı komşularımızla ile bir araya gelerek hasbihal ettik. Sarıyer'de yaşamanın ayrıcalıklı bir hal alabilmesi için yerel yönetimler tarafından iyileştirilmesi gereken yaşam kalitemizi arttırmaya yönelik projelerimizi anlattık.  Ayazağa’lı kardeşlerimizin fikirlerini dinledik Sarıyer'i hep birlikte kalkındıracağız" dedi.

6665E4Cf 1Fee 43Cd 946F 9187C97B1315

Soylu ise, "Ayazağa'mızın esnafları ve ülkücü gençlerimizle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duydum. Sarıyer'e hizmet etmek için hep birlikte çalışacağız" diye konuştu.