Ayazağa Haberleri

ayazağa haberleri ve güncel ayazağa gelişmeleri, ayazağa ile ilgili tüm video, ayazağa fotoğrafları ve ayazağa haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Sarıyer Ayazağa Mahallesi’ndeki yüzlerce vatandaşa müjdeli haberi AK Parti İBB ve Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Saim Kadıoğlu duyurdu.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı Ayazağa Mahallesi’nde Seçim Kordinasyon Merkez’nin(SKM) açılışı gerçekleşti.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, seçim çalışmaları kapsamında Ayazağalı gençlerle buluştu.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, Sarıyer Merkez halkıyla kucaklaştı. Şükrü Genç

SİYASET

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Seçim Koordinasyon Merkezi programı doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

SİYASET

Cumhur ittifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun ve AK Parti Milletvekili Süleyman Soylu, Ayazağa'da bir dizi ziayrette...

SİYASET

Sarıyer’de tapu sorunu yaşayan 11 mahallenin sorununu çözmek üzere İBB Meclisi’nin 19 Şubat Pazartesi günü toplanmasına karar verildi.

SİYASET

Sarıyer’in sevilen siması ve belediyecilik tecrübesi olan Adem Molla, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

SİYASET

Sarıyer’de Cumhuriyet coşkusu bu yıl da sokaklara taşacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yılı dört gün sürecek etkinliklerle kutlanacak.

SARIYER HABERLERİ

Ayazağa'da ormanlık alanın hemen yanında bulunan depoda çıkan yangın nedeniyle bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

SİYASET

Sarıyer Ayazağa Mahallesi 101. Sokak'taki bir marketin çalışanları, kamyondan asansörlü rampa ile su yüklü paleti aşağı indirdi.

SİYASET

Sarıyer ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyerliler için yapılan birbirinden değerli çalışmalara her gün bir yenisini daha ekliyor.