Ev ve işyerinizin çözüm ortağı AS TEKNİK

Ev ve işyerinizin çözüm ortağı AS TEKNİK

12 Şubat 2016 Cuma 14:56
2780 Okunma
Ev ve işyerinizin çözüm ortağı AS TEKNİK

Poligon Mahallesi'nde kısa bir süre önce hizmete açılan As Teknik beyaz eşya, kombi klima servisi başladı.

İşletmeciliğini Şaban Gökmen’ninyaptığı As Teknik, birçok konuda çözüm ortağınız olmayı hedefliyor. Servis hizmetlerin dışında her türlü beyaz eşyanın değerinde alınıp satıldığını belirten Servis Teknisyeni Şaban Gökmen, “Çağrı merkezimize sadece teknik yardım amacıyla değil hakkımızda merak ettiğiniz tüm hususlarda öğrenmek istediklerinizi sormak için de danışmanızı isteriz. Uzman personel kadrolarımız ve yüksek kalitedeki ekipmanlarımızla beyaz eşyalarınızla yaşadığınız tüm sıkıntılarda yanınızdayız. ”dedi

balikesir-klima-temizligiBuzdolabından kombiye, klimadan tüm beyaz eşya tüm ürünleri için ayrı uzman personelimiz bulunduğunu belirten Gökmen, “Gelişen teknoloji beyaz eşyalara çok sayıda önemli ana görevlerinin yanında hayatımızı kolaylaştırmayı hedefleyen özellikler getirmiştir. Bu nedenle uzmanlık ve eğitim bu sektörde çok daha önemli bir yer almaktadır. Bizler, sahibi olduğunuz ürünlerin sizin hayatınızdaki yerini tam olarak biliyor ve anlıyoruz. Bu bilinçle, hem beyaz eşyalarınızın hem de vaktinizin değerini bilerek hareket ediyoruz. Çünkü, müşteri memnuniyetinin tam olarak temin edilebilmesi için pek çok etken bir araya gelmelidir” Dedi.

GÖKMEN: MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR

Eğer, destek alma amacınız tamir ya da arıza tespiti ile ilgiliyse, yaşadığınız sıkıntıdan tamamen kurtulduğunuzdan emin olana kadar işimiz bitmeyeceğini belirten Gökmen,  “Var olan sorun bir daha karşınıza çıkar ve bunun için gerekli önlemler tarafımızdan alınamamışsa bu tarafımızdan kabul edilemez bir durumdur. Dolayısıyla, tüm dikkatimizi ve tecrübemizi sizlere kesin sonuçlara gidecek olan ve memnun kalacağınız hizmeti veriyoruz” Şeklinde konuştu.

Servis HATTI: 0212 332 27 82 -  Gsm: 0544 897 44 18


Son Güncelleme: 12.02.2016 14:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol