Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan adayı Hüseyin Coşkun’un açıklamasından sonra Sarıyer’in geri alınması yolunda seferberlik ilan edildi.

AK Parti için büyük öneme sahip olan Sarıyer’in geri alınması için ise adeta seferberlik başladı. Sarıyer’de daha önce görev yapan eski ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, milletvekilleri, mahalle başkanları, ana kademe, gençlik ve kadın kolları yöneticileri ve Cumhur İttifakı, Hüseyin Coşkun etrafından kenetlendi.

Sarıyer Belediye Başkan adayı Hüseyin Coşkun, “Bu sorumluluğumuzu farkındayız. Sarıyer konumu ile günlük insan hareketliliği olan bir ilçe. Belediye bütçesi şu anda 3 milyar liraya çıkmış güçlü bir belediye. Böylesine devasa bir bütçe ile Sarıyer hizmete aç” dedi.

G G Iscbg Xk A Ag Ae A

Coşkun, “31 Mart yerel seçimlerinde AK Belediyecilik hizmetlerini Sarıyer ile tanıştıracağız. Sarıyer’de yaptığımız hizmetler ve projelerimizle başarı hikayelerine bir yenisini daha ekleyeceğiz. Cumhur İttifakı ve tüm teşkilatımız gecesini gündüzüne kattı sahalarda ayrılmıyor. Vatandaşlarımıza birebir dokunuyoruz. Aldığımız yansımalar geri dönüşler bizlere bu müjdeyi veriyor” dedi.

G G Dgo Mn Wk A A S Y M

HİZMET HAREKETİYİZ

Hizmet anlayışıyla, Sarıyer’i dört bir yanını altyapıdan üstyapıya, eğitimden sağlığa ve sosyal projelere kadar birçok alanda önemli projelere imza atacaklarını belirten Coşkun, “Bu projeleri dönemlik değil, uzun vadeli hedefleri de göz önünde bulundurarak hayata geçireceğiz. Geçmişteki hizmetleri unutmamak, bugün ve gelecekte de birlikte daha güçlü adımlar atabilmek için önemli bir dayanaktır. AK Parti sadece bir siyasi oluşum değil, aynı zamanda bir hizmet hareketi ve vefa duygusunun da sembolüdür. Gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakma hedefiyle yola çıkan partimizin tüm neferleri bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor” dedi.

ÖZEL HABER: Levent PEHLİVANOĞLU 

Editör: Levent Pehlivanoğlu