Sarıyer, Millet İttifakı Liderleri’nin katılımıyla yarın Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştirilecek olan büyük “İstanbul Mitingi’ne” gidiyor.

gorsel-1

Maltepe Miting Alanı’nda yarın saat 17:30’da gerçekleştirilecek olan İstanbul Mitingi için Sarıyer’den de tekneler kalkacak. Sarıyer’in tüm mahallelerinden teknelere servis noktaları belirlendi.

Kilyos, Demirciköy, Zekeriyaköy, Uskumruköy ve Maden mahallerinden kalkacak olan servisler vatandaşları Sarıyer Merkez’den kalkan teknelere götürecek. Darüşşafaka, Cumhuriyet, Kocataş, Kireçburnu, Ferahevler, Kazım Karabekir, Büyükdere, Bahçeköy, Derbent, Tarabya ve Çayırbaşı mahallerinde belirlenen noktalardan hareket edecek servisler ise Kireçburnu‘ndan kalkan teknelere ulaşım sağlayacak. Reşitpaşa, Yeniköy, Ayazağa, Pınar, FSM, İstinye, Baltalimanı, Huzur, Maslak, Poligon ve Rumelihisarı mahallerinde belirlenen noktalardan kalkacak olan servisler ise vatandaşları Emirgan‘dan kalkacak olan teknelere ulaştıracak.

Millet İttifakı’nın liderlerinin yer alacağı Maltepe Miting Alanı’ndaki İstanbul Mitingi’ne Sarıyer Merkez, Kireçburnu ve Emirgan mahallerinden saat 13:30’da eş zamanlı olarak hareket edecek olan tekneler vatandaşları ulaştıracak.

İŞTE SARIYER’İN TÜM MAHALLELERİNDEN SERVİS ARAÇLARININ KALKACAĞI TÜM NOKTALAR

gorsel-2