Yaklaşan seçimler öncesi saha çalışmaları hız veren ve bu kapsamda vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanlığı, Sarıyer’de çalmadık kapı,  sıkılmadık el bırakmıyor.

14 Mayıs’ta yapılacak, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için çalışma temposunu artıran AK Parti Sarıyer Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve ilçe teşkilatı yoğun mesai harcıyor.

Son olarak Çayırbaşı sokaklarını gezen Başkan Kurşun, vatandaşlarla sohbet etti,  esnafın sorun ve taleplerini yerinde dinledi. Ziyaretlerde 14 Mayıs seçimlerinin önemini vurgulayan Kurşun, Türkiye’nin belirlediği hedeflere ulaşabilmesi için Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yola devam edilmesi gerektiğinin altını çizdi.

ak-sariyer-siyaset-haberi-sariyer-posta-1

“SARIYER’İMİZİN SOKAKLARINDA MİLLETİMİZLE BERABERİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın liderliğinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirten İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “AK teşkilatlarımız ile birlikte Sarıyer’imizin sokaklarında milletimizle beraberiz. Liderimizle birlikte Türkiye Yüzyılı’na yürüyoruz. İnandığımız değerleri hep birlikte koruyacak ve geleceğe birlikte yürüyeceğiz” açıklamasını yaptı.

Başkan Halil İbrahim Kurşun'nun Çayıbaşı Mahallesi'ne yaptığı ziyaret sonrası Sarıyer Posta'ya verdiği özel röopratjın videsu;