Çayırbaşı Haberleri

çayırbaşı haberleri ve güncel çayırbaşı gelişmeleri, çayırbaşı ile ilgili tüm video, çayırbaşı fotoğrafları ve çayırbaşı haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Yurdun dört bir tarafında mayıs ayının ilk haftası çeşitli etkinliklerle kutlanan Hıdırellez, Sarıyer’de de büyük bir coşkuya sahne oldu.

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer’de seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çayırbaşı ve Tarabya'da bir dizi ziyaretlerde bulundu.

SİYASET

55 yıldır tapu sahibi olabilmek için mücadele eden mahalleliler İBB Meclisi’nden oy birliği ile geçen kararla tapularını alabilecek.

SİYASET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen fidanlığının 26 Kasım Pazar günü saat 13.00’te gerçekleşecek.

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği üyeleri tapu hakkı için belediye binasının önünde toplanarak başkana sözünü tutmasını istediler.

SİYASET

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Sarıyer’de yapımı devam eden Sarıyer-Kilyos Tüneli ve Bağlantı Yolu projesini inceledi.

SİYASET

Genel seçimlerin ardından siyasi çalışmalarına ara vermeden devam eden İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanı İbrahim Temur’un ziyaretleri aralıksız sürüyor.

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çayırbaşı’nda yapımı devam eden Büyükdere Fidanlığı ve Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Alanı bölgelerinde bulundu.