Halil İbrahim Kurşun Haberleri

Halil İbrahim Kurşun haberleri ve güncel Halil İbrahim Kurşun gelişmeleri, Halil İbrahim Kurşun ile ilgili tüm video, Halil İbrahim Kurşun fotoğrafları ve Halil İbrahim Kurşun haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesajı yayınladı.

SİYASET

Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Demokratik haklarını sandığa gelerek ifade eden milletimizin ortaya koyduğu iradeyi başımıza tac ediyoruz” mesajını paylaştı.

SİYASET

Başkan Kurşun, "Komşularımızdan tek ricamız projelerimizi inceleyip, yaşadıklarını ve geleceklerini göz önünde bulundurarak oy vermeleridir."

SİYASET

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, Küçükçekmece'deki saldırıyı kınadı ve birlik mesajı verdi.

SİYASET

Cumhur İttifakı bileşeni DSP Sarıyer İlçe Başkanı Alaaddin Pınarbaşı, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun’u makamında ziyaret etti.

SİYASET

Cumhur İttifakı buluşmasında söz alan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Sarıyer köy oldu” diyerek eleştiride bulundu.

SİYASET

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayları, İlçe Başkanlığında bir araya gelerek hem birbirlerine başarılar diledi.

SİYASET

Sarıyer'in futbol mabedi, Yusuf Ziya Öniş Stadı'nın modern bir tribün ve futbol oynamaya uygun zemin yapılanması konusunda sona gelindi.

Yerel seçimler öncesi AK Parti Sarıyer'de iş insanı Muzzafer Çorbacıoğlu, Sarıyer Belediye Başkanlığı için aday adaylık müracaatını yaptı.

SİYASET

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı belediye başkanlığı için başvuruda bulunan aday adaylığı süreci sona erdi. 

SİYASET

AK Parti Hükümeti Sarıyer’de devam eden projelere hız verip, yenileri için de düğmeye basarken, Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun,...

SİYASET

Başkan Kurşun, "Sarıyer’imize hizmet aşkıyla çıkmış olduğumuz bu yolda ilk günkü heyecanla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.