Halil İbrahim Kurşun Haberleri

Halil İbrahim Kurşun haberleri ve güncel Halil İbrahim Kurşun gelişmeleri, Halil İbrahim Kurşun ile ilgili tüm video, Halil İbrahim Kurşun fotoğrafları ve Halil İbrahim Kurşun haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, Küçükçekmece'deki saldırıyı kınadı ve birlik mesajı verdi.

SİYASET

Cumhur İttifakı bileşeni DSP Sarıyer İlçe Başkanı Alaaddin Pınarbaşı, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun’u makamında ziyaret etti.

SİYASET

Cumhur İttifakı buluşmasında söz alan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Sarıyer köy oldu” diyerek eleştiride bulundu.

SİYASET

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayları, İlçe Başkanlığında bir araya gelerek hem birbirlerine başarılar diledi.

SİYASET

Sarıyer'in futbol mabedi, Yusuf Ziya Öniş Stadı'nın modern bir tribün ve futbol oynamaya uygun zemin yapılanması konusunda sona gelindi.

SARIYER HABERLERİ

Yerel seçimler öncesi AK Parti Sarıyer'de iş insanı Muzzafer Çorbacıoğlu, Sarıyer Belediye Başkanlığı için aday adaylık müracaatını yaptı.

SİYASET

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı belediye başkanlığı için başvuruda bulunan aday adaylığı süreci sona erdi. 

SİYASET

AK Parti Hükümeti Sarıyer’de devam eden projelere hız verip, yenileri için de düğmeye basarken, Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun,...

SİYASET

Başkan Kurşun, "Sarıyer’imize hizmet aşkıyla çıkmış olduğumuz bu yolda ilk günkü heyecanla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

SİYASET

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Sarıyer’de yapımı devam eden Sarıyer-Kilyos Tüneli ve Bağlantı Yolu projesini inceledi.

SİYASET

Başkan Kurşun, Sarıyer Belediyesi’nin 15 yıldır deprem konusunda ciddi çalışma yapmadığını ve bütçeden deprem için tek kuruş ödenek ayırmadığını söyledi.

SİYASET

31 Mart yapılacak yerel seçimler yaklaşırken, belediye başkan aday adayı olmak isteyen ilçe başkanları AK Parti’deki görevlerinden istifa etmeye başladı.