AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda genel seçimler önce yönetim kurulu üyeliği yapan Erhan Sevinç, milletvekilliği adaylık sürecinde partide ki görevinde istifa etmişti.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, kısa bir süre önce yönetim kurulunda bulunan Erhan Sevinç’i başkan danışmanlığı görevi verdi.  

İlçe teşkilatında çalışkan kimliği ile parti neferleri arasında gösterilen Sevinç, teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi.

ERHAN SEVİNÇ’TEN TEŞEKKÜR PAYLAŞIMI

"Değerli teşkilat mensubu yol arkadaşlarım. İlçe Başkanımız Sn. Halil İbrahim Kurşun ile yapmış olduğumuz istişare ve sonrasında çok kıymetli tebliği ile birlikte bizleri onure eden, yükümlülüğü de bir o kadar ağır bu kıymetli görevle görevlendirildik. Yerel seçimlere girdiğimiz bu süreç zarfında, teşkilatımızın mahalle birim başkanlıkları, mahalle başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, komisyon başkanları, kadın kolları, gençlik kolları ve önceki dönem çeşitli görevler almış teşkilat mensuplarımız ile bol istişareli, maksimum sinerji ile katma değer fikirlerin aksyona geçirilebileceği, işimiz vaktimizden çok düstürüyla 7 gün 24 saat bizleri arayarak bizlerinde sizlerle fikir telakkisinde her an iletişimde olduğumuz, Sarıyer de AK Belediyecilik hedef ve duasıyla bu göreve bismillah diyerek başladık. Başta, bu kıymetli ve bir o kadar da sorumluluğu olan danışmanlık görevini şahsımıza tebliğ eden Başkanım Halil İbrahim Kurşun’a, tüm sevgi ve muhabbetleriyle şükranlarımı sunuyor, tebriklerini ileten dava mensublarımıza ve dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim."

Editör: Levent Pehlivanoğlu