14 Mayıs’ta yapılacak seçimler öncesi ve siyasi yasaklara saatler kala Sarıyer’de yoğun seçim mesaisi devam ediyor.

Seçim çalışmaları kapsamında İlk olarak Sarıyer Merkez’de kurulan seçim çadırını ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi alan MHP İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayları Ferhat Çakıroğlu ve Serkan Büyük daha sonra Sarıyer’de esnaf ve vatandaşlalar bir araya geldiler. MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak, Sarıyer Ülkü Ocakları ve çok sayıda partili, vekil adaylarına destek verdi.

SARIYERLİLER BAKLAVAYA DOYDU

Sarıyer’de bizi dizi ziyaret gerçekleştiren İstanbul 2. Bölge Milletvekil Adayları Ferhat Çakıroğlu ve Serkan Büyük vatandaşlara baklava ikramında bulundular. Yaklaşık 1 tona yakın baklava, MHP’liler tarafından Sarıyerlilere dağıtıldı.

MHP-sarıyer-ziyaret-sariyer-posta

CUMHUR İTTİFAKI ÇADIRDA BULUŞTU

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı, Ahmet Hamdi Çamlı ve AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, Sarıyer Merkez’de seçim çalışmalarını yürüten MHP çadırını ziyaret etti. İlçe Başkanı Dursun Karabacak ve MHP İstanbul Milletvekili Adayı Serkan Büyük’ün de hazır bulunduğu ziyaret, samimi ortamda gerçekleşti. Her iki ilçe başkanı ziyaret sonunda, “14 Mayıs akşamı seçimi 85 milyonun tamamı kazanacak” dediler.

Sarıyer’de seçim ziyaretlerini tamamlayan MHP İstanbul 2 Bölge Milletvekilleri Serkan Büyük ve İlçe Başkanı Dursun Karabacak canlı yayında, Sarıyer Posta’ya İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na özel mesaj verdiler.