AK Parti Sarıyer'de saha çalışmaları aralıksız sürüyor. Haftasonu Ayazağa’da vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Sarıyer’de, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’da sürpriz ziyaret gerçekleştirdi.  

ak-parti-sariyer-süleyman-soylu-ziyaret (1)

Adalet ve Kalkınma (AK) Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, saha çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ev sahipliğinde Ayazağa Meydan’da bulunan Şerife Bacı Parkı’nda gerçekleşen ziyarette; İçişleri Başkanı Süleyman Soylu, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Serap Yaşar ve İffet Polat, AK Parti MKYK Üyesi Büşra Peker, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve ilçe teşkilatı yoğun katılım gösterdi. 

“LİDERİMİZ ÖNDERLİĞİNDE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Sarıyer’in her noktasında adım adım gönüllere dokunmaya devam ettiklerini belirten AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, “Liderimiz önderliğinde bir yandan Cumhuriyetin kuruluşunun 100’üncü yılı olan 2023’e dair hedeflerimizle taviz vermeden ilerlerken; bugün de Cumhuriyetimizin ikinci asrını ‘TürkiyeYüzyılı’ yapmak üzere çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu minvalde Pazar günü hane hane, gönül gönül Ayazağa Mahallemizi ziyaret ettik. Teşkilatımızı sahada yalnız bırakmayan İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, İstanbul Milletvekillerimiz Serap Yaşar, İffet Polat, MKYK Üyemiz Büşra Peker, Bahçelievler Belediye Başkanımız Dr. Hakan Bahadır'a hem Ayazağa esnafımıza gösterdikleri ilgi ve ziyaretlerinden dolayı, hem de teşkilatımıza kattıkları motivasyondan dolayı teşekkür ederim.” dedi. 

ak-parti-sariyer-süleyman-soylu-ziyaret (2)

“MİLLETİMİZİN HİZMETKÂRIYIZ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı ile beraber, Ayazağa’da vatandaşlarla bir araya geldi. Gerçekleştirdiği ziyarette, terörle ve uyuşturucu ile mücadelenin önemine dikkat çeken Bakan Soylu, “Milletimizin hizmetkârıyız. Çocuklarımızı bu illete bulaştırmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz ve karşılarında duracağız” ifadelerini kullandı.  

Sarıyer ziyaretinde vatandaşın fotoğraf isteğini geri çevirmeyen İçişleri Başkanı Süleyman Soylu, uzun bir süre fotoğraf çektirdi. 

ak-parti-sariyer-süleyman-soylu-ziyaret (3)