Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sarıyer İstinye’ de bulunan Erzurum İspirliler Derneği’nde mahallelilerle bir araya geldi.

İstinye Koru Mahallesi’nde Erzurum İspirliler Derneği’nde yoğun bir ilgi ile karşılanan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İlçe Başkanı Sevim Yalınkılıç ve İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek de eşlik etti.

Dernek başkanı konuşmasına “Biz siyaseten karşı mahallenin insanlarımız, size oy vermek için sizden taleplerimiz var olacak” diyerek ülkenin birçok sorununun çözümü ve CHP’nin sorunlar karşısında duruşu ile ilgili taleplerini Kılıçdaroğlu’na iletti.

Ekonomiden, yaşam koşullarına dair ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı süreçle ilgili önemli konulara değinen Kılıçdaroğlu, bu sorunların çözüm yollarını ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin yapacaklarını, tahahütlerini anlattı.

Terör konusunda en mağdur partinin CHP ve siyasetçi olarak PKK tarafından silahlı saldırıya uğrayan tek kişi olarak kendisinin olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, terör ve terörle bağlantılı hiç bir konuyu kabul etmemizde aynı yerde olmanızda mümkün değildir diyerek teröre karlı duyarlılığını dile getirdi.