Sariyer belediyesi Haberleri

sariyer belediyesi haberleri ve güncel sariyer belediyesi gelişmeleri, sariyer belediyesi ile ilgili tüm video, sariyer belediyesi fotoğrafları ve sariyer belediyesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

AK Parti Sarıyer’den Belediye Başkan Adayı olan Hüseyin Coşkun’mu yoksa, CHP Sarıyer Belediyesi’nde uzun sure Meclisi Başkan Vekili ve başkan...

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı önünde toplanan binlerce kişi ile kucaklaşan Başkan Genç “Halkın Başkanı” sloganıyla karşılandı.

SİYASET

Sarıyer’in sevilen siması Dr. Cengiz Alp, Sarıyer Belediye Başkanlığı için aday adalığı müracaatını yaptı.

SİYASET

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen fidanlığının 26 Kasım Pazar günü saat 13.00’te gerçekleşecek.

EĞİTİM

Sarıyer Belediyesi Kasapçayırı Dilek Terimer Çocuk Gündüz Bakımevi çifte kutlamaya ev sahipliği yaptı.

SİYASET

Hüseyin Coşkun, "Sarıyer halkına verilen sözlerin takipçisiyiz. Bu takibimiz sonucunda önemli gelişmeler oldu. Fakat mevcut belediye yönetiminin tutarsızlığı sebebiyle ilerleme...

SİYASET

Sarıyer ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sarıyerliler için yapılan birbirinden değerli çalışmalara her gün bir yenisini daha ekliyor.

YAŞAM

Arama kurtarma çalışmaları kapsamında Sarıyer Belediyesi’nin arama kurtarma köpeği Şilan da çalışmalara katılmak üzere görevlendirildi.

SPOR

AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Altay Unan, ilçede bulunan amatör spor kulüplerine yönelik bir önerge verdi.

EĞİTİM

Yükseköğretim Kurumları Sınavı yerleştirme sonuçları açıklandı. Sarıyer Akademi yüzde 90.5 yerleşme oranı ile büyük başarı elde etti.

SİYASET

Şükrü Genç, bir seçim vaadini daha yerine getiriyor. Rumeli Feneri’nde atıl halde bulunan bina balık mezat ve balıkçı lokanine dönüştürüldü.

EĞİTİM

Her yıl başarı çıtasını yükselten Sarıyer Akademi, bu sene yeni bir ilke imza atarak Kimya Olimpiyatları’na hazırlık takımı kuracak.