Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, seçim çalışmalarını aralıksız sürdüremeye devam ediyor.

Sarıyer'in her bir köşesinde vatandaşlarla kucaklaşan Coşkun, “Hizmet ve yatırımlarımızla Sarıyer’i yenileyeceğiz” dedi.

Hüseyin Coşkun, Seçim Koordinasyon Merkezi programları dahilinde Sarıyerli vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Coşkun, “Sarıyer’in çehresini değiştirecek vizyon projelerimizle projelerle yeni dönemde de güzel ilçemiz için durmadan yorulmadan çalışmaya, eser ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

G G4 H Sko X E A A Jr17

“HİZMET VE YATIRIMLARIMIZLA SARIYER’İ YENİLEYECEĞİZ”

Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla tek tek sohbet ederek, yeni dönemde hayata geçirilmesi hedeflenen projelerle ilgili bilgiler aktaran Başkan Adayı Coşkun, “Daha güçlü Sarıyer demek, daha güçlü Türkiye demektir. Yerli yerinde hizmet ve yatırımlarımızla Sarıyer’i yenileyecek, şehir liderliğini güçlendirecek, gerçek belediyecilik hizmetleri ile ilçemizi yenileyeceğiz. Üzerimize düşen görev budur, inşallah bu görevi de hakkıyla ifa edeceğiz” dedi.

G Gxpt Zx W U A A My W Q

Editör: Levent Pehlivanoğlu