Türkiye Haberleri

türkiye haberleri ve güncel türkiye gelişmeleri, türkiye ile ilgili tüm video, türkiye fotoğrafları ve türkiye haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


YAŞAM

Prof. Dr. Naci Görür'ün açıklamalarından öne çıkanlar şöyle: “Türkiye’de hiçbir yer yoktur ki depremden uzak olsun."

SİYASET

Türkiye'ye örnek olan Kağıthane Belediyesi, ilçedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara tek tek ulaşarak desteklerde bulunuyor.

SİYASET

Sarıyer Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Vergili'nin öncülüğünde, Kaymakam Ömer Kalaylı'nın liderliğinde önemli bir toplantı gerçekleştirdi.

GÜNDEM

Yaklaşık 65 milyon seçmen 31 Mart'ta sandık başına giderek Türkiye'nin şehirlerini 5 yıl boyunca yönetecek isimleri seçecek.

EMLAK

İstanbul'da kiralar her geçen gün daha da yükseliyor. Sarıyer’de ortalama konut kirası 43.700 liraya ulaştı.

MAGAZİN

Vadi İstanbul'da bulunan restaurant'ın çevresinde çalışanları tarafından darp edilmeye çalışılan Danilo Zanna, Türkiye'yi terk mi ediyor?

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, Türkiye'nin dünyaya bağımsızlığını ilan ettiği Lozan Antlaşması'nin 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

EĞİTİM

Sarıyer Akademi’nin iki öğrencisi Haziran ayında Türkiye genelinde bir milyonu aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen LGS sınavından büyük başarı elde etti.

EĞİTİM

Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yazılım ihracatı yaparak Sarıyer’de ilkleri başarmaya devam ediyor.