Türkiye Haberleri

türkiye haberleri ve güncel türkiye gelişmeleri, türkiye ile ilgili tüm video, türkiye fotoğrafları ve türkiye haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SEKTÖR

Sarıyer Cola Türk malıdır. Sarıyer Cola'nın sahibi ve üreticisi olan Sarıyer Gazoz, 1997 yılında İstanbul'da kurulmuş bir Türk gıda şirketidir.

EMLAK

İstanbul'da kiralar her geçen gün daha da yükseliyor. Sarıyer’de ortalama konut kirası 43.700 liraya ulaştı.

MAGAZİN

Vadi İstanbul'da bulunan restaurant'ın çevresinde çalışanları tarafından darp edilmeye çalışılan Danilo Zanna, Türkiye'yi terk mi ediyor?

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Ahmet Güveloğlu, Türkiye'nin dünyaya bağımsızlığını ilan ettiği Lozan Antlaşması'nin 100. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

EĞİTİM

Sarıyer Akademi’nin iki öğrencisi Haziran ayında Türkiye genelinde bir milyonu aşkın öğrencinin katılımıyla gerçekleşen LGS sınavından büyük başarı elde etti.

EĞİTİM

Mehmet Rıfat Evyap Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yazılım ihracatı yaparak Sarıyer’de ilkleri başarmaya devam ediyor.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi’nin ve İBB’nin eski Meclis Üyesi Dr. Taylan Yıldız, partiden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

SİYASET

2023 Cumhurbaşkanlığı seçimi 2.turu için bir kez daha sandığa gitti. Türkiye genelinde seçime bu kez 1.tura göre daha düşük katılım...

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi tarafından satın alınan Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG, ilçe sokaklarını dolaştı. Vatandaşın TOGG'a ilgisi oldukça yoğundu.

SİYASET

Türkiye genelinde seçimlere vatandaşın ilgisi yine üst düzeyde oldu. Sabah erken saatlerde Sarıyerliler, vatandaşlık görevlerini yerine getirdiler.

SPOR

Sarıyer Belediyesi Voleybol Yıldız Takımı, Kütahya’da katıldığı Yıldız Kızlar Yarı Final Şampiyonası’nda, grubunda ikinci olarak İzmir’de oynanacak

YAŞAM

Yıllardır Kırmızı Bülten'le aranan Türkiye'nin en tanınmış uyuşturucu baronlarından Urfi Çetinkaya, Zekeriyaköy’de yakalanarak gözaltına alındı.