Azerbaycan Devlet Sanatçısı Elnare Abdullayeva ve Azerbaycan’ın tanınmış aranjörü Asif Kerimov, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun’u makamında ziyaret etti.

Usuboğlu Group tarafından düzenlenecek olan ‘Gönül Bağımız Karabağdır’ Kültür ve Sanat gecesi için Türkiye’ye gelen ünlü isimler, Azerbaycan halkını çok seven ve ayrıca ünlü sanatçının hayranı olan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile bir araya geldiler.

Usuboğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Samiral Usuboğlu ve Usuboğlu Group Genel Müdürü Hümeyra Gürsoy, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun’a hem geceye verdikleri destek için teşekkür ettiler, hem de katkılarından dolayı plaketlerini takdim ettiler.

Azerbaycanlı misafirleri Başkan Genç ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Coşkun ve birim müdürleri karşıladı. Genel değerlendirmenin yapıldığı ziyaret oldukça samimi ve sıcak bir hava oluştu.

Başkan Genç’in isteğini kırmayan Elnare Abdullayeva, ünlü usta Neşet Ertaş’ın “Gönül Dağı” ve Azerbaycan’ın “Ana” Muğamını seslendirdi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Elnare Abdullayeva’ya Sarıyer’i temsil eden bir hediye takdim etti.

CHP’den 5 Aralık mesajı; “Kadınlar eşit temsil edilecek” CHP’den 5 Aralık mesajı; “Kadınlar eşit temsil edilecek”

Kaynak: Martı Gazetesi