Sosyal Medya Haberleri

Sosyal Medya haberleri ve güncel Sosyal Medya gelişmeleri, Sosyal Medya ile ilgili tüm video, Sosyal Medya fotoğrafları ve Sosyal Medya haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


YAŞAM

Sarıyer'de kiliseye yapılan saldırının ardından İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Santa Maria Kilisesi'ndeki saldırıya ilişkin sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

MAGAZİN

Ünlü fenomene mesaj atıp kapısına dayanan, bu rezaletlerden sonra da hakkında uzaklaştırma kararı çıkartılan adam, yine uslanmadı...

MAGAZİN

Ferhan Göçer'in oğlu Can büyüdü üniversiteli oldu. Ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından yaşadığı büyük mutluluğu anlattı.

SİYASET

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Avukat Bilal Çelik sürpriz bir kararla görevinden istifa etti.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sosyal medya hesabında Yürüyen Köşk'ün Hikâyesi'ni anlatan bir paylaşımda bulundu.

SİYASET

Yıllardır ulaşımda sıkıntı çeken ve Sarıyer’in tepe mahallesi olan Kocataş’ta, Muhtar Serdal Doğan’in girişimleri sonuç verdi.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi’nin ve İBB’nin eski Meclis Üyesi Dr. Taylan Yıldız, partiden istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

YAŞAM

Sarıyer’in sevilen araştırmacı yazarı ve Sarıyer Eski Spor Kulübü Başkanı ve ilçenin sevilen ismi İbrahim Balcı 90 yaşında  vefat etti.

SİYASET

Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı,  Cumhurbaşkanı Kararnamesi ile İstanbul Valiliğine atanan Davut Gül’e yeni görevinde başarılar dileyerek ‘hayırlı olsun’ mesajı paylaştı.

YAŞAM

Sarıyer’in sevilen isimlerinden Ali Tuncer Hülagü, vefat etti. Acı haberi ailesi sosyal medya hesabından şu şekilde duyurdu

TEKNOLOJİ

Türkiye’de bugün birçok sosyal medya kullanıcısı, enkaz altındakilerin sesinin duyurulduğu Twitter’a erişim problemi yaşadığını dile getirdi.