Sarıyer posta Haberleri

sarıyer posta haberleri ve güncel sarıyer posta gelişmeleri, sarıyer posta ile ilgili tüm video, sarıyer posta fotoğrafları ve sarıyer posta haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Ersan Aytaç, yerel seçim çalışmaları kapsamında Sarıyer Posta’yı ziyaret etti.

SİYASET
SİYASET

Yerel seçimlerde bende varım diyen Yeniden Refah Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, Sarıyer Belediye Başkan Adayını İsmet Temel olarak açıkladı.

SİYASET

55 yıldır tapu sahibi olabilmek için mücadele eden mahalleliler İBB Meclisi’nden oy birliği ile geçen kararla tapularını alabilecek.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Karadeniz Vakfı'nda Sarıyer'deki amatör spor kulüplerinin başkanlarıyla bir araya geldi.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Baltalimanı Koruma Yaşatma Derneği’nde seçimlerle ilgili toplantı gerçekleştirdi.

SİYASET

Yerel seçimler öncesi Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı, “Seçim Güvenliği ve Bilgilendirme” toplantısı düzenledi.

SİYASET

Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer’in yerel basın mensupları ve Sarıyer muhtarlarıyla bir araya geldi.

SİYASET

İYİ Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Miraç Kandili münasebetiyle Sarıyer Ali Kethüda (Merkez) Camii'nde önünde vatandaşlara lokum ikramında bulundu.

SEKTÖR

Uniq Crafter’ın isim yolcuğunu “Eski zanaatkarlar” diyerek tanımlayan markanın yaratıcısı ve firma sahibi Volkan Karayel, Sarıyer Posta’ya konuştu.

SİYASET

Kilyos’un sevilen siması Cem Şaik, daha önce ikinci kez girdiği Kilyos'ta muhtarlık yarışını bu kez kazanmak istiyor.

SİYASET

Muhtar Ali Yazıcı; "Komşuluk ilişkilerimizi hiç kimse bozamayacaktır. Vefat eden vatandaşımıza Allah’tan rahmet ailesine sabırlar diliyorum"