31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimler öncesi Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer’in yerel basın mensupları ve Sarıyer muhtarlarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde Ferahevler Hakimr Evi’nde gerçekleşen programda Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, Sarıyer’in yerel basın mensupları ve Sarıyer’deki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Hüseyin Coşkun, “Sarıyer hizmete doyacak” dedi.

Ak Parti Sariyer Huseyin Coskun Kahvalti 10

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve ilçe yönetiminin ev sahipliğinde programa Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, Sarıyer’in yerel basın mensupları, Sarıyer’in mahalle muhtarları katıldı. Kahvaltı programının açılış konuşmasını yapan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, katılım gösteren herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

 “SARIYER’İN ÇÖZÜLMEYEN SORUNU KALMAYACAK”

programının açılış konuşmasını yapan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun,, “Sarıyer 15 yıldır beklediği hizmetleri AK Parti belediyeciliğinde alacaktır. Sarıyer adayımız Hüseyin Coşkun, Sarıyer’in evladıdır. Sarıyerimizin tüm sorunlarını biliyor ve meclis grup başkanlığında da sık sık gündeme getiriyordu. Sarıyerlilerin takdiriyle inşallah yönetime geldiğinde de Sarıyer’in tüm sorunlarını çözecek” diye konuştu.

G G Iscbf Xg A As O S A

Kurşun’un ardından söz Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı ve Emirgan Mahallesi Muhtarı Muharrem Yavuz ise, “Bizleri bu programda bir araya getiren AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun ve ilçe yönetimine teşekkür ederim. AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’a da çıktığı yolda başarılar dileriz” dedi.

 “SARIYER HİZMETE DOYACAK”

 “Sarıyer’de hizmet bekleyen her noktaya hizmet götüreceğiz. Sarıyerlilerin bizlere ilettiği sorunların çözümü noktasında olacağız” diyen Cumhur İttifakı AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, “Sarıyer’de belediyeden beklenen tüm çalışmalar, ulaşımdan trafiğe, eğitimden sağlığa, sosyal yaşamdan kültür sanata projelerimizle geliyoruz. Sarıyer’in mahrum bırakıldığı tüm hizmetleri yapacağız. Şimdiye kadar AK Parti olarak Sarıyer’in yararına olacak hiçbir çalışmanın karşısında olmamış ve yapılan her hizmeti de takdir etmişizdir. Ancak elbette ki Sarıyerli vatandaşlarımız adına yapılmayan her hizmetin de hesabını sormuş ve takipçisi olmuşuzdur. Sarıyer hizmete doyacak” dedi.

G G Iscbg Xk A Ag Ae A

MUHTARLAR TEK TEK SÖZ ALDI 

Konuşmaların ardından söz alarak görüş belirten muhtarlar, mahallelerindeki çözüme ulaştırılmasını bekledikleri tüm sorunları, vatandaşların tüm talep ve beklentilerini dile getirdiler. Her mahalle muhtarı öncelikli sorunları ifade ederken, çözüm noktasına varılması temennisinde de bulundular. Mahallelerinde vatandaşların en yakın temsilcisi olan muhtarlar, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Hüseyin Coşkun’a başarılar dilediler.

Ak Parti Sariyer Huseyin Coskun Kahvalti 18

Editör: Levent Pehlivanoğlu