Kilyos’un sevilen siması Cem Şaik, daha önce ikinci kez girdiği Kilyos'ta muhtarlık yarışını bu kez kazanmak istiyor.

“SORUNU ÇÖZMEK İÇİN, SORUNU YAŞAMAK GEREKİR”

Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret eden Kilyos Muhtar Adayı Cem Şaik, “35 yılı aşkın süredir yaşadığım Kilyos’un tüm sorunlarına vakıfım. Bu amaçla çocukluğunu ve gençliğimi yaşadığım mahalleme muhtar adayı oldum. Daha önce iki kez girdiğim muhtarlık seçiminde az bir oy farkla kazanamadım.”

“GELİŞİM DEĞİŞİMLE OLUR”

3000 bin seçmenli Kilyos’a muhtar adayı olmaya yeniden karar veren Cem Şaik, “Gelişim değişimle olur” sloganı ile çalışmalarını sürdürüyor.

28512bea-ccab-45d4-84a3-e1b2d7377fc3

“HALKIMIZIN DERTLERİ İLE DERTLENEN MUHTAR OLMAK İSTİYORUM”

Kilyos’ta yaşayan bir komşunuz olarak mahallemizin tüm sorunlarına vakıf olduğunu belirten Cem Şaik, “ Türkiye genelinde gençlerin yönetimde daha fazla söz sahibi olmasını gerektiğini düşünenlerdenim. Güler yüzlü ve Kilyos sevdalısı bir ekiple, yaşam haklarına saygılı, dertleri dertlenen sevinçleriyle mutlu olan bir muhtar olmak istiyorum”

4f442f63-ab94-407d-bd78-11edd672c56f

Şaik, “Çocuklarınızla, torunlarınızla temiz ve düzenli bir mahallede, yaşamanız sizlerle birlikte bizim de en büyük isteğimiz. Amacımız mahallemizin yaşam kalitesini daha da artırmak. Bu anlamda Kilyos’lu komşularından destek bekliyorum” dedi.

Editör: Levent Pehlivanoğlu