Sarıyer Posta Gazetesi Haberleri

Sarıyer Posta Gazetesi haberleri ve güncel Sarıyer Posta Gazetesi gelişmeleri, Sarıyer Posta Gazetesi ile ilgili tüm video, Sarıyer Posta Gazetesi fotoğrafları ve Sarıyer Posta Gazetesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


YAŞAM

Sarıyer Posta Gazetesi, Sarıyer’de sokağın nabzını tuttu. Sarıyerliler birbirinden farklı isteklerde bulunurken, bakın neler söylediler ?

SİYASET

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Erhan Yılan ev sahipliğinde gerçekleşen aza tanıtım toplantısı samimi ortamda gerçekleşti.

SİYASET

AK Parti’nin Sarıyer Belediye Başkan Adayı için yeniden Beyoğlu Eski Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’nın yeniden adı geçiyor.

SARIYER HABERLERİ

2008 yılında yayın hayatına başlayan ve Sarıyer'in en istikrarli gazetesi Sarıyer Posta, 16 yılı geride bırakırken 186. sayısına ulaştı. (SARIYER...

Sarıyer Posta, yayın hayatına başladığı 5 Ocak 2008 tarihinin üzerinden tam 16 yılı geride bırakmaya hazırlanıyor.

SİYASET

İyi Parti İlçe Başkanı İbrahim Temur, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret etti.

YAŞAM

Levent Pehlivanoğlu, Hac vazifesini tamamlayarak yurda dönen Sarıyer Müftüsü Mehmet Muslu’yu makamında ziyaret etti.