Sarıyer Merkez Mahallesi’nin güçlü Muhtar Adayı Erhan Yılan, aza tanıtım toplantısı düzenledi.

Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Erhan Yılan ev sahipliğinde gerçekleşen aza tanıtım toplantısı samimi ortamda gerçekleşti. Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Leven Pehlivanoğlu ve Sarıyer yerel basını katıldı.

Sarıyer Posta Gazetesi’ne konuşan Erhan Yılan şunları söyledi; “2024 yerel seçimlerinde mevcut muhtarımız Sinan Yüksel kardeşimin yeni dönemde muhtar adayı olmayacağını açıklaması üzerine Sarıyer Merkez Mahallesi Muhtarlığına adaylığımı koydum” dedi.

“SARIYER’E HİZMETE HAZIRIM”

Yılan, “Hayatım boyunca edindiğim bilgi ve birikimimle halkın muhtarı olarak tüm heyecanımla ve yüreğimle mahallemizin her sorununa, komşularımın her ihtiyacına koşabilmek için ben ve ekibim özveriyle ve gönüllü olarak çalışacağız.”

“NEDEN MUHTAR ADAYI OLDUM?”

Neden Muhtar Adayı olduğunu samimi bir şekilde özetleyen Yılan şunları söyledi. “Burada doğdum, burada büyüdüm, bu sokaklarda koştum, düştüm, kalktım. Çocukluğumuzda saklambaç oynardık, misket yuvarlardık, tahtadan kılıç oyuncaklar yapardık, yazları bilyeli arabalarla, kışları karda poşetin üzerinde bu semtin yokuşlarından kayardık. Özetle Sarıyer benim çocukluğum, gençliğim ve tüm hayatımdır. Sarıyer’imde nefes aldım, güldüm, ağladım, dostlar edindim.  Sarıyer bana bütün güzellik ve iyiliklerini sundu. Şimdi sıra ben de.”

Editör: Levent Pehlivanoğlu