Reşitpaşa Haberleri

reşitpaşa haberleri ve güncel reşitpaşa gelişmeleri, reşitpaşa ile ilgili tüm video, reşitpaşa fotoğrafları ve reşitpaşa haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, İstinye’de bulunan Rize Merkez Elmalı Derneği’nin geleneksel olarak bayramın 3.günü düzenlediği kahvaltıya katıldı.

SİYASET

Hüseyin Coşkun, boğazın incisi Sarıyer’de belediyeye ait bir tek sosyal tesis olmadığını söyleyerek, “Bu durumun hiçbir mantıklı açıklaması olmaz"

SİYASET

55 yıldır tapu sahibi olabilmek için mücadele eden mahalleliler İBB Meclisi’nden oy birliği ile geçen kararla tapularını alabilecek.

YAŞAM

Sarıyer'de, yenidoğan bebeğini çöp konteynerinin kenarına bıraktığı iddiasıyla gözaltına alınan kadın tutuklandı.

SİYASET

16 yılı aşkındır tapu ve mülkiyet mücadelesi veren Sarıyer Mahalleler Birliği’nin yerel seçimler ne tutum alacağı merak konusu.

YAŞAM

Sarıyer, Reşitpaşa Mahallesi Kıbrıs Caddesi'nde, çevrede bulunan vatandaşlar çöplerin içinde yeni doğmuş bebek gördü.

YAŞAM

Sarıyer Reşitpaşa Reşitpaşa Girneli Sokak'ta yıkılma tehlikesi olan 50 yıllık harabe bina mahalle sakinlerini korkutuyor.

SİYASET

Dr. Cengiz Alp, geçtiğimiz günlerde Reşitpaşa Güzelleştirme ve Geliştirme Derneğinin Kermesi’ne katılarak emekçi kadınlara destek verdi.

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği üyeleri tapu hakkı için belediye binasının önünde toplanarak başkana sözünü tutmasını istediler.

SPOR

(11-12 Kasım 2023) tarihleri arasında  Sarıyer’de sporseverleri yoğun bir hafta sonu bekliyor.

SİYASET

CHP’ye gönül veren Reşitpaşa ve Emirgan'lılar kahvaltı programında bir araya geldi.