Mevlüt Öztekin Haberleri

Mevlüt Öztekin haberleri ve güncel Mevlüt Öztekin gelişmeleri, Mevlüt Öztekin ile ilgili tüm video, Mevlüt Öztekin fotoğrafları ve Mevlüt Öztekin haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Türkiye'nin ilk gökmeni olan Alper Gezeravcı’nın, Uluslararası Uzay İstasyonu'na (ISS) olan uzay yolculuğu başladı.

SİYASET

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin; ''53 proje sözünü vermiştik. Söz verdiğimiz projelerin tamamını görevde ilk üç yılımızda tamamladık."

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi tarafından ilçede spora gönül veren amatör spor kulüplerine malzeme desteği sağladı.

SİYASET

Kâğıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Kâğıthaneli oda başkanları ile bir araya geldi.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğiyle; Hamidiye Mahallesi’ne yapılan Millet Bahçesi tamamlanmak üzere

SİYASET

Yeşil alanlara ve doğaya verdiği önemle dikkat çeken AK Partili Kağıthane Belediyesi, 4 yıldır çok anlamlı bir projeyi yürütüyor.

SİYASET

Olası İstanbul depremine karşı Kâğıthane’deki evlerle birlikte kamu binaları da kentsel dönüşüm kapsamına girdi.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Anadolu kültür gezileri başladı.

SİYASET

Genç Girişimci ve Proje Üretim Merkezinde; gençlere Proje Üretim Destek Odası ve Vizyoner Gençler Dijital Platformu kurulacak.

SİYASET

Kâğıthane'de caddeler yeniden düzenleniyor. Arı ve Sedef caddelerine 2500 m² parke kaplama ve 1.000 ton asfalt serimi yapıldı.

SİYASET

Kâğıthane Belediyesi, semt pazarlarına ve hastanelere konumlandırdığı mobil büfe araçları ile ilçe sakinlerine ikramlarda bulunuyor.

SİYASET

Kâğıthane’de ‘Sadabad Yaz Etkinlikleri’ çerçevesinde Uçurtma Şenliği düzenlendi.