Maden mahallesi Haberleri

maden mahallesi haberleri ve güncel maden mahallesi gelişmeleri, maden mahallesi ile ilgili tüm video, maden mahallesi fotoğrafları ve maden mahallesi haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Maden Mahallesi Muhtar Adayı Selahattin Murat, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret etti.

SİYASET

Maden Mahallesi Muhtar Adayı Gülten Süt, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’'nu ziyaret etti.

YAŞAM

Sarıyer Belediyesi güne üzen bir haberle uyandı. Sarıyer'de freni patlayan tırla karşı yönden gelen Sarıyer Belediyesi’nin çöp arabasının çarpıştı. Kazada...

SARIYER HABERLERİ

Muhtar Adayı Gülten Süt,, “Mahallemizde temel yaşam sorunu var. Mahallemizin güzelleşmesi için sorunlarını yerel yönetimlere ulaştırmak gerek.

SEKTÖR

Sarıyer’in gözde mekanı, Boğaz Kır Organizasyon’da Boğaziçi panoraması konseptiyle dört mevsim tüm organizasyonlarınızda fark yaratıyor

SARIYER HABERLERİ

Sarıyer'de inşaat malzemesi yüklü TIR'ın şoförü adres sormak için aracı park ederek indi. O sırada kayan tır büyük tehlike yarattı. 

SİYASET

Sarıyer’in sevilen siması ve uzun süredir siyasetle uğraşan Hürriyet Uzun Maden Mahallesi’nden muhtar adaylığını açıkladı.

SİYASET

Sarıyer Belediyesi bayrama sayılı günler kala Maden Mahallesi'nde kurulan kurban satış ve kesim alanı için çalışmalarını tamamladı.

SİYASET

Sarıyer’in sevilen siması ve uzun süredir siyasetle uğraşan Yusuf Yılmaz gazetemize ziyarette bulundu.

SEKTÖR

MEC Sports gym’in açılış törenine, Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Teknik Direktör Vincenzo Montella, teknik heyet, futbolcular katıldı.