31 Mart’ta yapılacak yerel seçimleri öncesi Maden Mahallesi Muhtar Adayı Selahattin Murat, Sarıyer Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’nu ziyaret etti.

Sarıyer’in altıncı büyük mahallesi olan Maden Mahallesi’nin coğrafi ve sosyo-ekonomi yapısına hakim olduğunu belirten Selahattin Murat,  “Adaylık kararımı vermeden önce birçok kişi teşvikte bulundu. Bu güç ve cesaretle muhtar adayı oldum” dedi.

 “MAHALLEME HİZMET İÇİN ADAYIM”

Maden Mahallesi Muhtar Adayı Selahattin Murat, “Mahallesine vatandaşın konforu ve huzur anlamında muhtarın siyasi ayrım ve görüş farkı yapmaksızın hakla eşit hizmet vermek zorunda. Bu anlamda 38 yıldır yaşadığım mahallemin tüm sorunlarına vakıfım. Bu anlamda hizmet için adayım.”

“GELİŞİM DEĞİŞİMLE OLUR”

Adaylık açıklamasından sonra çok kişiden olumlu tepkiler aldığını belirten Selahattin Murat, Maden Mahallesi’nde gördüğü ve yaşadığı sorunları mahalle sakinleriyle birlikte çözmek istediğine vurgu yaparak; “Gelişim değişimle olur. Daha gelişmiş bir mahalle ve sorunları birlikte çözmek için tüm komşularımızdan destek bekliyorum” dedi.

Selahattin Murat; “Gelişim değişimle olur”

https://www.facebook.com/selahaattin.murat

İletişim: 0539 798 19 61

Editör: Levent Pehlivanoğlu