31 Mart’ta yapılacak yerel seçimleri için geriye sayım devam ederken, Haliç Kongre Merkezi’nde aday belirleme toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından resmi olarak AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Hüseyin Coşkun, kısa bir süre önce Sarıyer Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na özel bir röportaj vermişti.

Röportajda, Sarıyer’in belediyecilik açısından eksiklerine dikkat çeken Hüseyin Coşkun, adaylığa yakıştırılması konusunda ise, “Bir makama yakıştırılmak çok değerli” diyerek teşekkür etmişti.

3 dönem Sarıyer, 1 dönemdir de İBB Meclisinde yer alan ve Sarıyer için çalışmalarına devam eden Hüseyin Coşkun, Sarıyer siyasetinde etkili muhalefeti ile ses getirmişti.

“SARIYERLİLER BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNE AÇ”

Yerel belediyenin eksiklerine de dikkat çeken AK Parti Sarıyer Belediyesi Başkan Adayı Hüseyin Coşkun, “Sarıyer’in ve Sarıyer halkının sorunlarını biliyoruz,  fakat 3 dönemdir kazanamamızın sorumlusu biziz. Sorunların çözümü ile alakalı vatandaşa anlatamadık. AK Parti 3 dönemdir kazanamıyorsa biz daha çok çalışacağız, daha çok sahada olacağız. Sarıyer’in her mahallesinde ne sorun var biliyoruz ve bu sorunlara yaklaşırken geniş bir açıdan bakmanız lazım. 177km2’lik bir ilçeyiz ve etraftaki diğer ilçelerden 10 katı büyük bir toprağa sahibiz, Sarıyerliler belediyecilik hizmetlerine aç diyebilirim” demişti.

Huseyin-coskun-2

Editör: Levent Pehlivanoğlu