Açıldığı günden beri sosyal kulüp olma özelliği ile fark yaratan Fenerbahçe Sarıyer Futbol Okulu’ndan bir başarı daha… 

Türkiye geneli yetkili spor okulları toplantısı yapıldı. Spor okullarından gelen soruların yanıtlandığı toplantı ödül yönetmeliği kapsamında dereceye giren okulların ödül takdimiyle sona erdi. Sarıyer Futbol Okulu Sorumlusu Altay Unan ve Gaziantep Futbol Okulu Sorumlusu Mahir Yılmaz ödülü aldı.

Fenerbahçe Sarıyer Futbol Okulu Sorumlusu Altay Unan, Sarıyer’den futbola değer katan çalışmalara aralıksız devam ettiklerinin de altını çizerek; “Fenerbahçe Akademi’ye verdiğimiz sporcumuz Samet Seymen Sargın, A Takımı’na profesyonel imza atarak antrenmanlara başladı.” Unan, “Sarıyer’de başarıya koşan futbol okulumuzla Fenerbahçe’nin alt yapısına başarılı gençler yetiştirmeye devam ediyoruz” dedi.

altay-unan-1

ALTAY UNAN VE SARIYER’E ANLAMLI ÖDÜL

Unan, “Her sene Fenerbahçe Futbol Okulu Koordinatörlüğü’nün düzenlediği bu bayi toplantılarını çok anlamlı buluyorum. Başta Banu Dizdar koordinatörümüz olmak üzere tüm çalışan arkadaşlarımıza, ekibe ve akademi grubuna da çok teşekkür ediyoruz. Bizim aldığımız bu ödülümüz Fenerbahçe Futbol Okulları’ndan yetiştirip, akademiye Fenerbahçe’ye verdiğimiz oyuncuların ilerleyen zamanlarda gelişim göstererek profesyonel mukabele imzalaması yani spor okullarımızdan, futbol okullarımızdan ne kadar çok oyuncu çıkarıp A Takım’a katabilirsek bu çok anlamlı oluyor” ifadelerine yer verdi.

odul