Ekrem İmamoğlu Haberleri

Ekrem İmamoğlu haberleri ve güncel Ekrem İmamoğlu gelişmeleri, Ekrem İmamoğlu ile ilgili tüm video, Ekrem İmamoğlu fotoğrafları ve Ekrem İmamoğlu haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika I Sarıyer Yaşam I Sarıyer Siyasset I Sarıyer Spor sitemizde


SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı  Şükrü Genç, katıldığı televizyon programında yanlış anlaşılan bazı sözleri üzerine açıklama yaptı.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul 39 ilçe belediye başkan adayının tanıtım toplantısında, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Sarıyer portestosu yapıldı.

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulunan CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Musa Şit, İlçe Başkanı Mehmet Kubat’la bir...

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile birlikte ENKA Spor Kulübü'nü ziyaret etti.

SİYASET

CHP'li Gökan Zeybek, Sarıyer Belediyesi için eski çalışma arkadaşı Oktay Aksu'yu istediği iddiaları Sarıyer siyasetine bomba gibi düştü.

SİYASET

Diek Karafazlı, Üniversiteli gençlerle buluşan Karafazlı, gençlik politikaları hakkında bilgi vererek gençlerin sorunları ve çözüm önerilerini dinledi.

SİYASET

İstanbul' da ve Sarıyer'de ağırlıklı seçmen sayısına sahip Samsunlular, yerel seçim öncesi hemşerileri Mehmet Deniz' sahip çıktılar.

SİYASET

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sarıyer Belediye Başkanlığı için Doğan Subaşı ismi üzerinde mi duruyor?

SİYASET

CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan iş insanı Musa Şit, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

SİYASET

CHP Genel Başkanı Özgür Özel TBMM’de yaptığı grup toplantısında,  Büyükdere Atatürk Fidanlığı için sunları söyledi.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde bir araya geldi.

SİYASET

  İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Büyükdere Fidanlığı’nda buluşarak bir toplantı gerçekleştirdi.