‘Sarıyer’in Gençliği Var’ isimli etkinlikte CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Dilek Karafazlı gençlerle bir araya geldi.

Üniversiteli gençlerle buluşan Karafazlı, gençlik politikaları hakkında bilgi vererek gençlerin sorunları ve çözüm önerilerini dinledi. Etkinlikte, “31 Mart 2024'te Cumhuriyetimizin ikinci yüzyıl meşalesini gençler yakacak. Atatürk' e sözümüz var” diyen Karafazlı, Sarıyer’de gençlere yönelik gerçekleştirmeyi düşündüğü projeleri paylaştı. Projeler kapsamında Sarıyer için öğrenci yurtlarının sayılarının arttırılacağını, ucuz ve sağlıklı yemek imkanı sağlanacağını, kurulması hedeflenen Sarıyer İnovasyon Merkezi’nde proje üretme ve kent yönetimine katkı sağlama gibi imkanlarla gençleri buluşturacağını belirten Karafazlı, kültür ve sanat ekinlikleri kapsamında gençlerin taleplerine kulak verileceğin dile getirdi.

dilek-karafazlı-sariyer-posta

“BİZ DE SARIYER’DE BUNLARI YAPACAĞIZ”

İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 14 öğrenci yurdunu kısa bir süre içerisinde öğrencilerin hizmetine açtığını, kent lokantaları ile gençlerin ekonomik ve sağlıklı yemek yiyebilme imkanı sunduğunu ifade eden Karafazlı, tüm bunları Sarıyer için de yapacaklarını belirterek öğrencilere maddi ve manevi desteği öncelediklerini belirtti.

PHOTO-2023-12-19-12-36-59

Dilek Karafazlı program sonunda, Sarıyer’in Gençliği Var etkinliğine ev sahipliği yapan Sarıyer İlçe Örgütünün Gençlik Kolları’na ve etkinliğe katılan gençlere ayrıca teşekkür etti.