Derbent Haberleri

derbent haberleri ve güncel derbent gelişmeleri, derbent ile ilgili tüm video, derbent fotoğrafları ve derbent haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

Yeni dönemde, "yapacak daha çok işimiz var" diyerek yeniden muhtar aday olduğunu belirten Aydemir, yerel seçimlerde tüm adaylara başarılar diledi.

SİYASET

16 yılı aşkındır tapu ve mülkiyet mücadelesi veren Sarıyer Mahalleler Birliği’nin yerel seçimler ne tutum alacağı merak konusu.

SİYASET

Musa Demir, "Sarıyer'e yapılan hizmetler yetersiz olduğunu düşünüp yola çıkıyorum. Sarıyer'de gençlerin duyulmayan sesine eşlik edip, meclis'te seslerini duyuracağım.

SİYASET

Sarıyer Mahalleler Birliği üyeleri tapu hakkı için belediye binasının önünde toplanarak başkana sözünü tutmasını istediler.

YAŞAM

Derbent Muhtarı Aydemir Görmez’in oğlu Doğan Görmez, Gizem Küçüköz ile dünya evine girdi. Genç çiftin nikahını Şükrü Genç kıydı.

SPOR

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Derbent Spor Kulübü kahvaltı programı, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in katılımıyla gerçekleşti.