Derbent Spor Kulübü tarafından her yıl okulların açılmasından önce düzenlenen geleneksel kahvaltı buluşması bu yıl 230 sporcu gencin ve ailelerinin katılımı ile gerçekleşti.

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen Derbent Spor Kulübü kahvaltı programı bu yıl büyük bir katılımla yapıldı. Törende sporcular aileleri ile birlikte kahvaltı yaptı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yanı sıra Başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı.

derbent-spor-kulubu-kahvaltida-bulustu-2

“Çocuklarımız iyi olmazsa bu toplumun da, geleceğimiz de iyi olmaz”

Programda konuşan Başkan Genç şunları söyledi; “Çocuklarımız iyi olmazsa bu toplumun da, geleceğimiz de iyi olmaz. Biz çocukların yolunu açtığımız takdirde onlar rahat yürüyeceklerdir. Bizim çocuklarımızın ellerinden tuttuğumuzda onlar yarına umutla bakacaklar. Sporunu da yapacak, işlerini de yürütecekler. İçlerinden sporcular da çıkacak, bilim insanları da. Ben burada olduğum için çok mutluyum.”

derbent-spor-kulubu-kahvaltida-bulustu-7

Kahvaltı programında bir konuşma yapan Derbent Spor Kulübü Başkanı ve hocası Hakan Bayramoğlu, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e kulübe yapılan yardım ve destekler için teşekkür etti.

derbent-spor-kulubu-kahvaltisi