Chp Haberleri

chp haberleri ve güncel chp gelişmeleri, chp ile ilgili tüm video, chp fotoğrafları ve chp haberleri Sarıyer Posta Gazetesi I Sarıyer Haberleri I Sarıyer Son Dakika sitemizde


SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret edecek olan Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, tüm vatandaşları buluşmaya davet etti.

SİYASET

Seçim çalışmaları kapsamında Maslak’ta oluşturulan CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’nin başına CHP Sarıyer’den başkan adayı olan Hüseyin Coşkun getirildi.

SİYASET

3 dönemdir Sarıyer’i üst üste kazanan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bu dönem partisi tarafından tekrar aday gösterilmedi.

SİYASET

31 Mart Yerel seçimleri için start veren CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı M. Oktay Aksu çalışmalarına başladı.

SİYASET

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in aday belirleme süreci ile ilgili yaptığı basın açıklaması halkın yoğun katılımıyla miting havasına döndü.

SİYASET

Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul 39 ilçe belediye başkan adayının tanıtım toplantısında, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Sarıyer portestosu yapıldı.

SİYASET

Sarıyer gündemini hareketlendiren son gelişme ise CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Oktay Aksu oldu.

SİYASET

Bir dönem CHP Sarıyer İlçe Başkanlık görevinde bulunan ve CHP Sarıyer Belediyesi Başkan Aday Adayı Dr. Cengiz Alp ve Mehmet...

SİYASET

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, demokratik süreçlerin önemli bir parçası olan temayül yoklamasını örgüt denetiminde Korupark İstanbul’da gerçekleştirdi.

SİYASET

Sarıyer’in sevilen isimlerinden Nilgül Güneri, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu. Güneri, uzun yıllar aktif siyasetin içinde yer...

SİYASET

Sarıyer hizmette, “Tam yol ileri” diyen CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Cenk Sinir, "Tüm partililerimizi demokrasi şölenimize...

SİYASET

11 ilimizde büyük acılara sebep olan depremin 1. yıl dönümünde Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’nda anma programı düzenlendi.